KOUPELNA
OD NÁPADU AŽ PO REALIZACI

Realizace nové koupelny krok po kroku ve spolupráci s naším Grafikem/designerem. S celým procesem Vám rádi pomůžeme tak, aby realizace koupelny proběhla bezstarostně a koupelna splňovala vaše představy funkčnosti, praktičnosti, designu a vyhovovala vašem finančním možnostem.


Kontaktujte nás co nejdříve

Ideálně kdy se dá ještě hýbat s dispozicemi koupelny - před zhotovením odpadů a rozvodů vody v koupelně. Předtím než nás kontaktujete, nechte se inspirovat našimi návrhy koupelen.

Schůzka

Během schůzky projdeme Vaše představy o stylu, funkčnosti a designu vaší koupelny. Pokud se jedná o novostavbu tak je ideální zaslat nám e-mailem okótovaný půdorys vaší koupelny z vašeho projektu. V případě, že se jedná o rekonstrukci stávající koupelny, je možné dohodnout si zaměření od našich designérů, nebo nám zaslat vámi zkreslený půdorys, který bude obsahovat co nejvíce informací, které dokážete zjistit, např. výšku stropu, velikost, polohu oken a dveří.

Grafický návrh koupelny

Po předání všech podkladů zpracujeme návrh koupelny, který vám zašleme e-mailem ke schválení.

NÁVRH BUDE OBSAHOVAT:

  • 4-5 pohledů na vaši novou koupelnu

Odsouhlasení vizualizace

Úpravy vizualizace vám náš designer zhotoví k vaší spokojenosti. První úpravy jsou v ceně Grafického návrhu, následné úpravy budou zpoplatněny dle dohody… Po odsouhlasení finální verze projektu obdržíte rozpočet navržené koupelny a orientační dostupnost jednotlivých produktů.

Objednání zakázky a realizace

Veškeré podklady k realizaci /technické listy, okótovaný půdorys, pohledy koupelny…/ vám předáme v tištěné formě po objednání zakázky.
V případě požadavku vlastní realizace Vám předáme kontakt na námi prověřené řemeslníky nebo firmu, případně můžete využít Realizace na klíč pokud nám to momentální kapacity umožní.

Schůzka krok po kroku