fbpx

Vytvoříme pro Vás 3D návrh koupelny

Na základě vybraných obkladů, dlažby a situačního nákresu budoucí koupelny náš grafik navrhne 3D vizualizaci, výkaz materiálu a technické výkresy pro stavební řešení. Takto připravené podklady můžete použít jako zadání pro sestavení cenové nabídky stavební firmou i pro samotnou realizaci. Grafické služby jsou zpoplatněny formou zálohy, dle našeho ceníku níže. Při objednání zakázky, bude částka za návrh v plné výši odečtena při splnění podmínek odečtu ceny návrhu. V tom případě bude GRAFICKÝ NÁVRH KOUPELNY ZDARMA.

Podklady ke zpracování 3D návrhu

Výkres nebo náčrtek místnosti. Je důležité zkontrolovat, zda náčrtek obsahuje všechny rozměry stěn, výšku stropu, vzdálenost oken a dveří od rohu stěny a jejich rozměry. U oken je důležitá také výška okna a výška parapetu od země. Pokud máte již pevně dané rozvody vody a odpadu, musí být jejich umístění v náčrtku také zakresleno. Je-li koupelna umístěna v podkroví, je nutné k náčrtku přiložit také řez místnosti, ve kterém je znázorněná „podkrovní šikmina” a její rozměry. V náčrtku by mělo být zakresleno přibližné rozmístění zařizovacích předmětů. Nebo můžete využít naší službu ZAMĚŘENÍ KOUPELNY našimi techniky.

 Ukázka 3D návrhů

Postup spolupráce k Vaší nové koupelně

  1. KONTAKTUJTE NÁS CO NEJDŘÍVE

Ideálně kdy se dá ještě hýbat s dispozicemi koupelny /před zhotovením odpadů a rozvodů vody v koupelně.

  2. OSOBNÍ SCHŮZKA

Na první schůzce si projdeme vaše představy o stylu, funkčnosti a designu vaší koupelny.  Pokud se jedná o novostavbu tak je ideální přinést okótovaný půdorys vaší koupelny. V případě, že se jedná o rekonstrukci stávající koupelny, je možné dohodnout si zaměření od našich designérů, nebo přinést vámi zkreslený půdorys, který bude obsahovat  co nejvíce informací, které dokážete zjistit, např. výšku stropu, velikost, polohu oken a dveří.

BĚHEM TÉTO SCHŮZKY VÁS TAKÉ POŽÁDÁME O PLATBU ZA GRAFICKÝ NÁVRH /VRATNOU ZÁLOHU NA ZBOŽÍ/

Návrh Basic – 1990Kč  (jednoduchý půdorys /obdelník, čtverec/ bez přizdívek, šikminy a nik)

 • V ceně: 1 návrh, 1 úprava
 • Další úprava návrhu 390,- /drobná oprava stávajícího výstupu/

Návrh Exklusiv – 2990Kč (složitý půdorys /přizdívky, výklenky, šikminy)

 • V ceně: 2 návrhy, 3 úpravy, zaměření naším technikem
 • Další úprava návrhu 390,- /drobná oprava stávajícího výstupu/

Návrh WC – 890Kč (jednotná cena)

 • V ceně 1 návrh, 3 úpravy
 • Další úprava návrhu 390,- /drobná oprava stávajícího výstupu/

Expresní provedení Grafického návrhu za příplatek – 1990Kč

 • Grafický návrh do 48hodin, nevratná částka

Návrh pokládky dlažby – 790Kč

 • V ceně 1návrh pro jednu místnost, 1 úprava
 • Další úprava návrhu 390,- /drobná úprava stávajícího výstupu/

Podmínky odečtu ceny návrhu

 • Při odběru zakázky nad 50 000,- s DPH bude celková cena zaplacená za Grafický návrh odečtena, vyjma nevratné částky za Expresního provedení.
 • Při odběru zakázky nad 20 000 do 50 000,- s DPH bude poskytnuta sleva zákazníkovi na Grafické práce ve výši 50% a tato částka bude odečtena při odběru zboží, vyjma nevratné částky za Expresního provedení.
 • Při odběru zakázky 0 -20 000,- s DPH bude záloha vyúčtována, jako služba za Grafickou vizualizaci a nebude zákazníkovi vrácena.

  3. GRAFICKÝ NÁVRH KOUPELNY

Po předání všech podkladů zpracujeme návrh koupelny, který vám zašleme e-mailem ke schválení.

NÁVRH BUDE OBSAHOVAT:

 • 4-5 pohledů na vaši novou koupelnu

  4. ODSOUHLASENÍ VIZUALIZACE

Úpravy vizualizace vám náš designer zhotoví k vaší spokojenosti.  První úpravy jsou v ceně Grafického návrhu, následné úpravy budou zpoplatněny dle dohody… Po odsouhlasení finální verze projektu obdržíte rozpočet navržené koupelny a orientační dostupnost jednotlivých produktů.

  5. OBJEDNÁNÍ ZAKÁZKY A REALIZACE

Veškeré podklady k realizaci /technické listy, okótovaný půdorys, pohledy koupelny…/ vám předáme v tištěné formě po objednání zakázky.

V případě požadavku vlastní realizace Vám předáme kontakt na námi prověřené řemeslníky nebo firmu, případně můžete využít Realizace na klíč pokud nám to momentální kapacity umožní.

Grafický návrh