fbpx

Rekonstrukce koupelen a bytových jader

Současná moderní koupelna musí být především praktická a musí poskytovat optimální řešení a prostor pro všechno, co od ní očekáváme. My navrhneme takové řešení, které odpovídá Vašim požadavkům. Celou tuto realizaci jsme  schopni dodat jako kompletní dodávku.

Rekonstrukce

Přestavba koupelny nebo bytového jádra ve spolupráci s námi.

Více o rekonstrukci

Stavba

Stavíte-li novou koupelnu v novostavbě, poradíme Vám s výběrem jak koupelny tak s výběrem podlah do ostatních prostor .

Více o stavbě

E-shop

Výprodej posledních skladových kusů od předních evropských výrobců.

Přejít na E-shop

  Architekt

Nabízíme možnost využití služeb našeho autorizovaného architekta při řešení interiéru Vašeho bytu nebo rodinného domu.

Služby architekta nabízíme ZDARMA !!!

Více o službě

Řešení kompletní rekonstrukce koupelny nebývá úplně jednoduchou a bezstarostnou záležitostí. Proto je lepší využít služeb odborné firmy. Pomůžeme Vám vymyslet celé řešení tak, aby nejlépe odpovídalo Vašim požadavkům a finančním možnostem. Zajistíme celou realizaci na klíč. Díky našim zkušenostem dokážeme optimalizovat náklady tak, abyste zbytečně neplatili víc, než je nezbytné. Koupelnové studio ČERO provádí veškeré potřebné práce spojené jak s rekonstrukcí tak s realizací nové koupelny. Jsme schopni zajistit realizaci skutečně na klíč, čímž klientům šetříme čas, peníze a hlavně problémy.

Proč spolupracovat s námi.

• Naše řešení jsou chytrá, inovativní a funkční – interiéry jsou promyšlené z pohledu designu,funkčnosti a praktičnosti. Využíváme aktuální novinky výrobců a ve výsledku má každá věc své místo.
• Nejsme závislí na jedné značce – kritériem při výběru je kvalita, nápady našich designérů a to, co se dovašeho interiéru nejvíce hodí.
• Jsme tým profesionálů – každý prodejce a řemeslník absolvuje školení na jednotlivé námi dodávané výrobky. Jen tak lze dosáhnout maximálních výsledků.
• Máme širokou síť řemeslníků a dodavatelů – spolupracujeme s řadou prověřených řemeslníků a výrobců.
• Poskytujeme nadstandardní servis – v oboru nejsme nováčci, proto poskytujeme plný servis jak při výběru vhodných materiálů tak při vlastní realizaci
• Nabízíme zodpovědnost a záruky na jednom místě – vyřizujeme za vás záruční i pozáruční vady na všechna zařízení, která jsme dodali.
• Pracujeme rychle a efektivně – věnovat se vám bude plně odborný grafik, který navrhuje a koordinuje celý projekt i práci jednotlivých členů týmu.

Kompletní servis při rekonstrukci koupelny

Stejně jako vybrané obklady a dlažby máme vyvzorkováno i sanitární vybavení, včetně “funkčních kójí”, ve kterých můžete vidět tyto výrobky přímo v akci. Naším cílem je představit a nabídnout Vám širokou škálu produktů pro Vaše koupelny, interiérexteriér a poskytnout Vám komplexní servis při rekonstrukci koupelny nebo realizaci  koupelny v novostavbě.  Nabízíme také obklady a dlažby jak do interiérů tak i venkovní mrazuvzdorné obklady a dlažby na fasády či ploty.
Naše koupelnové studio ČERO má proškolené odborníky, kteří Vám rádi poradí při výběru vhodného materiálu do vaší nové koupelny, součástí našich služeb je  3D grafický návrh, doporučení kvalitních stavebních firem pro realizaci, nebo můžete využít naší služby   “Realizace na klíč” s 15% DPH.

Postup spolupráce k Vaší nové koupelně

  1. KONTAKTUJTE NÁS CO NEJDŘÍVE

Ideálně kdy se dá ještě hýbat s dispozicemi koupelny /před zhotovením odpadů a rozvodů vody v koupelně.

  2. OSOBNÍ SCHŮZKA

Na první schůzce si projdeme vaše představy o stylu, funkčnosti a designu vaší koupelny.  Pokud se jedná o novostavbu tak je ideální přinést okótovaný půdorys vaší koupelny. V případě, že se jedná o rekonstrukci stávající koupelny, je možné dohodnout si zaměření od našich designérů, nebo přinést vámi zkreslený půdorys, který bude obsahovat  co nejvíce informací, které dokážete zjistit, např. výšku stropu, velikost, polohu oken a dveří.

BĚHEM TÉTO SCHŮZKY VÁS TAKÉ POŽÁDÁME O PLATBU ZA NÁVRH – VRATNOU ZÁLOHU NA ZBOŽÍ:

  • Cena návrhu koupelny: 2 500Kč nebo zdarma *
  • Cena návrhu toalety: 1 000 Kč nebo zdarma *

*) Při objednání kompletní navržené koupelny nebo WC  bude částka za návrh v plné výši odečtena, neboli bude GRAFICKÝ NÁVRH KOUPELNY ZDARMA.

  3. GRAFICKÝ NÁVRH KOUPELNY

Po předání všech podkladů zpracujeme návrh koupelny, který vám zašleme e-mailem ke schválení.

NÁVRH BUDE OBSAHOVAT:

  • 4-5 pohledů na vaši novou koupelnu

  4. ODSOUHLASENÍ VIZUALIZACE

Úpravy vizualizace vám náš designer zhotoví k vaší spokojenosti.  První úpravy jsou v ceně Grafického návrhu, následné úpravy budou zpoplatněny dle dohody… Po odsouhlasení finální verze projektu obdržíte rozpočet navržené koupelny a orientační dostupnost jednotlivých produktů.

  5. OBJEDNÁNÍ ZAKÁZKY A REALIZACE

  • Veškeré podklady k realizaci /technické listy, okótovaný půdorys, pohledy koupelny…/ vám předáme v tištěné formě po objednání zakázky.
  • V případě požadavku vlastní realizace Vám předáme kontakt na námi prověřené řemeslníky nebo firmu, případně můžete využít Realizace na klíč pokud nám to momentální kapacity umožní.

Služby