Služby

Současná moderní koupelna musí být především praktická a musí poskytovat optimální řešení a prostor pro všechno, co od ní očekáváme. My navrhneme takové řešení, které odpovídá Vašim požadavkům. Celou tuto realizaci jsme  schopni dodat jako kompletní dodávku.

Koupelnove studioKoupelnové studio

Spolehněte se na profesionály. Naši designéři Vám navrhnou koupelnu dle vašich požadavků z pohledu funkčnosti, designu a cenové relaci, která Vám bude vyhovovat.

Rekonstrukce

Přestavba koupelny nebo bytového jádra ve spolupráci s námi.

Stavba

Stavíte-li novou koupelnu v novostavbě, poradíme Vám s výběrem jak koupelny tak s výběrem podlah do ostatních prostor .

Grafický návrh

Naši designéři mají mnohaleté zkušenosti a vytvoří Vám návrh k vaší plné spokojenosti.

Architekt

Nabízíme možnost využití služeb našeho autorizovaného architekta při řešení interiéru Vašeho bytu nebo rodinného domu.

Projekty

Nabízíme Vám možnost poptávky většího objemu zboží.

E-shop

Výprodej posledních skladových kusů od předních evropských výrobců.

Řešení kompletní rekonstrukce koupelny nebývá úplně jednoduchou a bezstarostnou záležitostí. Proto je lepší využít služeb odborné firmy. Pomůžeme Vám vymyslet celé řešení tak, aby nejlépe odpovídalo Vašim požadavkům a finančním možnostem. Zajistíme celou realizaci na klíč. Díky našim zkušenostem dokážeme optimalizovat náklady tak, abyste zbytečně neplatili víc, než je nezbytné. Koupelnové studio ČERO provádí veškeré potřebné práce spojené jak s rekonstrukcí tak s realizací nové koupelny. Jsme schopni zajistit realizaci skutečně na klíč, čímž klientům šetříme čas, peníze a hlavně problémy.

Proč spolupracovat s námi:

 • Naše řešení jsou chytrá, inovativní a funkční - interiéry jsou promyšlené z pohledu designu,funkčnosti a praktičnosti. Využíváme aktuální novinky výrobců a ve výsledku má každá věc své místo.
 • Nejsme závislí na jedné značce - kritériem při výběru je kvalita, nápady našich designérů a to, co se dovašeho interiéru nejvíce hodí.
 • Jsme tým profesionálů - každý prodejce a řemeslník absolvuje školení na jednotlivé námi dodávané výrobky. Jen tak lze dosáhnout maximálních výsledků.
 • Máme širokou síť řemeslníků a dodavatelů - spolupracujeme s řadou prověřených řemeslníků a výrobců.
 • Poskytujeme nadstandardní servis - v oboru nejsme nováčci, proto poskytujeme plný servis jak při výběru vhodných materiálů tak při vlastní realizaci
 • Nabízíme zodpovědnost a záruky na jednom místě - vyřizujeme za vás záruční i pozáruční vady na všechna zařízení, která jsme dodali.
 • Pracujeme rychle a efektivně - věnovat se vám bude plně odborný grafik, který navrhuje a koordinuje celý projekt i práci jednotlivých členů týmu.

Kompletní servis při rekonstrukci koupelny:

Stejně jako vybrané obklady a dlažby máme vyvzorkováno i sanitární vybavení, včetně "funkčních kójí", ve kterých můžete vidět tyto výrobky přímo v akci. Naším cílem je představit a nabídnout Vám širokou škálu produktů pro Vaše koupelny, interiér, exteriér a poskytnout Vám komplexní servis při rekonstrukci koupelny nebo realizaci  koupelny v novostavbě.  Nabízíme také obklady a dlažby jak do interiérů tak i venkovní mrazuvzdorné obklady a dlažby na fasády či ploty.
Naše koupelnové studio ČERO má proškolené odborníky, kteří Vám rádi poradí při výběru vhodného materiálu do vaší nové koupelny, součástí našich služeb je  3D grafický návrh, doporučení kvalitních stavebních firem pro realizaci, nebo můžete využít naší služby   "Realizace na klíč" s 15% DPH.

Postup spolupráce k Vaší nové koupelně


1. KONTAKTUJTE NÁS CO NEJDŘÍVE

Ideálně kdy se dá ještě hýbat s dispozicemi koupelny - před zhotovením odpadů a rozvodů vody v koupelně.

2. OSOBNÍ SCHŮZKA

Přes telefon či e-mail si projdeme vaše představy o stylu, funkčnosti a designu vaší koupelny. Pokud se jedná o novostavbu tak je ideální zaslat nám e-mailem okótovaný půdorys vaší koupelny z vašeho projektu. V případě, že se jedná o rekonstrukci stávající koupelny, je možné dohodnout si zaměření od našich designérů, nebo nám zaslat vámi zkreslený půdorys, který bude obsahovat co nejvíce informací, které dokážete zjistit, např. výšku stropu, velikost, polohu oken a dveří.

POŽÁDÁME VÁS O PLATBU ZA GRAFICKÝ NÁVRH /VRATNOU ZÁLOHU NA ZBOŽÍ/

Zálohová faktura bude vystavena převodním příkazem a zaslána na váš e-mail.

Návrh Basic – 2 000Kč (jednoduchý půdorys /obdelník, čtverec/ bez přizdívek, šikminy a nik)

 • V ceně: 1 návrh, 1 úprava
 • Další úprava návrhu 400,- /drobná oprava stávajícího výstupu/

Návrh Exklusiv – 3 000Kč (složitý půdorys /přizdívky, výklenky, šikminy)

 • V ceně: 2 návrhy, 3 úpravy, zaměření naším technikem
 • Další úprava návrhu 400,- /drobná oprava stávajícího výstupu/

Návrh WC – 1 000Kč (jednotná cena)

 • V ceně 1 návrh, 3 úpravy
 • Další úprava návrhu 400,- /drobná oprava stávajícího výstupu/

Expresní provedení Grafického návrhu za příplatek – 2 000Kč

 • Grafický návrh do 48hodin, nevratná částka

Podmínky odečtu ceny návrhu

 • Při odběru zakázky nad 50 000,- s DPH bude celková cena zaplacená za Grafický návrh odečtena, vyjma nevratné částky za Expresního provedení.
 • Při odběru zakázky nad 20 000 do 50 000,- s DPH bude poskytnuta sleva zákazníkovi na Grafické práce ve výši 50% a tato částka bude odečtena při odběru zboží, vyjma nevratné částky za Expresního provedení.
 • Při odběru zakázky 0 -20 000,- s DPH bude záloha vyúčtována, jako služba za Grafickou vizualizaci a nebude zákazníkovi vrácena.

3. GRAFICKÝ NÁVRH KOUPELNY

Po předání všech podkladů zpracujeme návrh koupelny, který vám zašleme e-mailem ke schválení.

NÁVRH BUDE OBSAHOVAT:

 • 4-5 pohledů na vaši novou koupelnu

4. ODSOUHLASENÍ VIZUALIZACE

Úpravy vizualizace vám náš designer zhotoví k vaší spokojenosti. První úpravy jsou v ceně Grafického návrhu, následné úpravy budou zpoplatněny dle dohody… Po odsouhlasení finální verze projektu obdržíte rozpočet navržené koupelny a orientační dostupnost jednotlivých produktů.

5. OBJEDNÁNÍ ZAKÁZKY A REALIZACE

Veškeré podklady k realizaci /technické listy, okótovaný půdorys, pohledy koupelny…/ vám předáme v tištěné formě po objednání zakázky.

V případě požadavku vlastní realizace Vám předáme kontakt na námi prověřené řemeslníky nebo firmu, případně můžete využít Realizace na klíč pokud nám to momentální kapacity umožní.

Služby