Koupelnový nábytek

Při výběru koupelnového nábytku je zapotřebí vždy dbát na to, aby materiál, z něhož je vyroben, byl co nejkvalitnější, které odolávají vlhku. V koupelně je vlhké prostředí, které pomáhá k výskytu například plísní, proto je lepší volit nábytek kvalitnější – ten Vám vydrží déle. My vám nabízíme kvalitní koupelnový nábytek – například skříňky, skříňky pod umyvadlo, poličky, zrcadla a další.
Pokud máte v plánu pořídit si nový koupelnový nábytek, tady platí pravidlo „čím dražší, tím lepší“. V případě levnější koupě v první chvíli možná může výrobek vypadat kvalitně, ale po několika letech ho můžete kupovat zase.
Doporučujeme vám se poradit s odborníky, kteří již mají s prodejem koupelnového nábytku zkušenosti – s proškolenými prodejci koupelnového studia ČERO . Prodáváme vám zboží od výrobců, jako jsou Le-Bon, Intedoor, Roca, Erra, Euroceramica 2000, Hatria, Keramag, Krajcar, Laufen, Jokey, Dřevojas, Ravak, Pelipal, Kolo, Jika či Villeroy&Boch – tedy takových, kteří jsou ve svém oboru špičkami.

Triga 2023

Krajcar 2021

Krajcar 2021 | Koupelnový nábytek | Koupelny Čero

Lebon 2020

Značka Krajcar

Koupelnový nábytek