Obklady a dlažby v koupelně

Obklady a dlažby jsou velice důležitou součástí vaší koupelny. Je to jeden z faktorů, který působí v koupelně první dojem. Je třeba výběr dlažeb a obkladů nezanedbat, ale naopak ho pečlivě promyslet. Nabízíme také dlažby na terasy a jiných vnitřních i venkovních prostor.

Výběr obkladů nebo dlažeb

Při výběru dlažby je důležité nezapomenout, že by dlažba měla být neklouzavá a odolná proti otěru a vlhkosti. Vybíráte-li naopak obklady, musíte počítat zejména s rozměry koupelny, přítomností umělého či přirozeného světla a celkovým dojmem z koupelnového prostoru a designem.

Kvalita obkladů a dlažeb přímo od výrobce

Díky nám si můžete pořídit glazované keramické obklady a dlažby, které nám dodávají renomovaní výrobci Iris Ceramica, Villeroy&Boch, Gardenia Orchidea, CE.SI., Paradyz, Ermes, Impronta Italgraniti, Cersanit, Aparici, Rako, Imola, Altoglass, Bisazza, Cedir, Cerrad, Century, Cerkolor, DominArt, la futura, Marazzi, la fabrica, Keraben, Emil Ceramica, NovaBell, Monocibec, Peronda, Polis, Ceramiche Pieme, Pilch, Polcolorit, Porcelanosa, Trend, Tau, Venus Ceramica, Tubadzin, ITC Ceramica, NowaGala, Wild Stone a jiní prověření výrobci.

Ceny dlažeb a obkladů

Cena je závislá na mnoha faktorech – od velikosti obkladu a dekoru, přes náročnost výroby, použité postupy a materiály. Samozřejmě i od toho, jakou koupelnu a toaletu si budete přát. Informace o cenách vám rádi poskytneme na naší prodejně.

Ermes Aurelia General

Antica Ceramica General

CE.SI General

Cotto Petrus General

Rex General 2022

Casa Dolce General

Floorgres General 2022

Cerim General 2022

Florim Stone Reference

FMG, Iris General Maxfine

FMG General

Gardenia Orchidea Esedra 2.0

Iris General

Italgraniti Bathroom Experience

Italgraniti General 2023

M+ Mosaics 2022

Pamesa Universe

Pamesa Materia

Pamesa Atrium 2023

Rako Inspirace 2022

Versace Gold

Versace Greek

Marble Verscace

Dlažby a obklady