fbpx

Obklady a dlažby v koupelně

Obklady a dlažby jsou velice důležitou součástí vaší koupelny. Je to jeden z faktorů, který působí v koupelně první dojem. Je třeba výběr dlažeb a obkladů nezanedbat, ale naopak ho pečlivě promyslet. Nabízíme také dlažby na terasy a jiných vnitřních i venkovních prostor.

Výběr obkladů nebo dlažeb

Při výběru dlažby je důležité nezapomenout, že by dlažba měla být neklouzavá a odolná proti otěru a vlhkosti. Vybíráte-li naopak obklady, musíte počítat zejména s rozměry koupelny, přítomností umělého či přirozeného světla a celkovým dojmem z koupelnového prostoru a designem.

Kvalita obkladů a dlažeb přímo od výrobce

Díky nám si můžete pořídit glazované keramické obklady a dlažby, které nám dodávají renomovaní výrobci Iris Ceramica, Villeroy&Boch, Gardenia Orchidea, CE.SI., Paradyz, Ermes, Impronta Italgraniti, Cersanit, Aparici, Rako, Imola, Altoglass, Bisazza, Cedir, Cerrad, Century, Cerkolor, DominArt, la futura, Marazzi, la fabrica, Keraben, Emil Ceramica, NovaBell, Monocibec, Peronda, Polis, Ceramiche Pieme, Pilch, Polcolorit, Porcelanosa, Trend, Tau, Venus Ceramica, Tubadzin, ITC Ceramica, NowaGala, Wild Stone a jiní prověření výrobci.

Ceny dlažeb a obkladů

Cena je závislá na mnoha faktorech – od velikosti obkladu a dekoru, přes náročnost výroby, použité postupy a materiály. Samozřejmě i od toho, jakou koupelnu a toaletu si budete přát. Informace o cenách vám rádi poskytneme na naší prodejně.

Velkoformátové obklady a dlažby
Umělý kámen na fasády
TechnoArt - výroba
Terasy

Pamesa 2019

Listovat
Ke stažení

Ermes aurelia

Listovat
Ke stažení

Rako 2019

Listovat
Ke stažení

Cerim 2019

Listovat
Ke stažení

Iris 2018

Listovat
Ke stažení

FMG 2018

Listovat
Ke stažení

CE.SI. 2019

Listovat
Ke stažení

Floorgres

Listovat
Ke stažení

Impronta 2019

Listovat
Ke stažení

KEOPE 2019

Listovat
Ke stažení

Dlažby a obklady