fbpx

Vážení zákazníci,
chceme maximálně chránit vaše zdraví i zdraví našich zaměstnanců při nákupu na prodejnách.

Vláda schválila otevření některých obchodů a provozoven. Nově jsou otevřeny venkovní sportoviště, parky a další veřejná prostranství a také sběrny surovin, sběrné dvory a kompostárny.

Od čtvrtka 9. dubna 2020 se pak zrušení zákazu provozu rozšíří na hobby markety, prodejny stavebních výrobků, železářství, obchody a opravny jízdních kol. V otevřených obchodech je třeba v souvislosti s pandemií koronaviru a ochranou zdraví dodržovat přísnější hygienická pravidla. Jaká konkrétně jsou, jednoduše popisuje informační leták „Jak se chovat při nákupu“ (uveden níže).

Nabízíme možnost sjednání online schůzky s našimi konzultanty . Tímto způsobem lze dohodnout Grafický návrh koupelny - půdorys koupelny, rozmístění předmětů, výběr produktů a kalkulace.
Objednávky zboží přes e-shop budou nadále vyřizován v co nejkratším termínu.

Vzhledem k aktuální situaci jsme nuceni zavést preventivní protiopatření, které chrání zdraví Vás a zdraví našich zaměstnanců před onemocněním COVID-19. Opatření jsou uvedena níže a znějí následovně:

  • Na naší prodejně dbáme zvýšené hygieny.
  • Omezujeme osobní kontakt, nepodáváme si ruce.
  • Zákazníci mohou vstupovat do prodejny, pouze pokud mají nasazenou roušku.
  • Pociťujete-li zdravotní potíže, prosíme, abyste nenavštěvovali naši prodejnu, můžete využít našeho telefonu (311 240 850), e-mailu (info@cero.cz) nebo našeho e-shopu.
  • Při osobním kontaktu se snažíme zachovávat doporučenou delší vzdálenost.
  • Předem bychom se chtěli omluvit za možné snížení kvality služeb, které mohou nastat z důvodu preventivních omezení v tomto období.
Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pevné zdraví.

Roman Černy
Jednatel společnosti

Domluvte si s námi on-line schůzku:

Pro více informací ohledně on-line schůzky, ať už se jedná o stanovení data, hodiny a předmětu schůzky, nás kontaktujte pomocí e-mailu, telefonicky nebo můžete jednoduše vyplnit formulář uvedený níže. Děkujeme.

On-line schůzka