Koupelna na klíč

Řešení kompletní rekonstrukce koupelny nebývá úplně jednoduchou a bezstarostnou záležitostí. Proto je lepší využít služeb odborné firmy. Pomůžeme Vám vymyslet celé řešení tak, aby nejlépe odpovídalo Vašim požadavkům a finančním možnostem. Zajistíme celou realizaci na klíč. Díky našim zkušenostem dokážeme optimalizovat náklady tak, abyste zbytečně neplatili víc, než je nezbytné. Koupelnové studio ČERO provádí veškeré potřebné práce spojené jak s rekonstrukcí tak s realizací nové koupelny. Při využití naší služby Realizace na klíč našim klientům šetříme čas, peníze a hlavně starosti.

Vybrané realizace na klíč

Proč spolupracovat s námi

  • Naše řešení jsou chytrá, inovativní a funkční – interiéry jsou promyšlené z pohledu designu, funkčnosti a praktičnosti. Využíváme aktuální novinky výrobců a ve výsledku má každá věc své místo.
  • Nejsme závislí na jedné značce – kritériem při výběru je kvalita, nápady našich designérů a to, co se do vašeho interiéru nejvíce hodí.
  • Jsme tým profesionálů – každý prodejce a řemeslník absolvuje školení na jednotlivé námi dodávané výrobky. Jen tak lze dosáhnout maximálních výsledků.
  • Máme širokou síť řemeslníků a dodavatelů– spolupracujeme s řadou prověřených řemeslníků a výrobců.
  • Poskytujeme nadstandardní servis – v oboru nejsme nováčci, proto poskytujeme plný servis jak při výběru vhodných materiálů tak při vlastní realizaci
  • Nabízíme zodpovědnost a záruky na jednom místě – vyřizujeme za vás záruční i pozáruční vady na všechna zařízení, která jsme dodali.
  • Pracujeme rychle a efektivně – věnovat se vám bude odborný grafik, který navrhuje a koordinuje celý projekt ve spolupráci s dozorem stavby.

Současná moderní koupelna musí být především praktická a musí poskytovat optimální řešení a prostor pro všechno, co od ní očekáváme. My navrhneme takové řešení, které odpovídá Vašim požadavkům.

Kompletní realizace koupelen na klíč

Rekonstrukce koupelny

Inspirujte se našimi realizacemi koupelen.

Speciální výroba

Atypické produkty na přání zákazníka.

Koupelna na klíč