Copyright © 2014 Koupelnové studio Čero
+420 739 627 840
+420 311 240 850
Kohoutstav - ověřená firma

Obklady / dlažby
Vodovodní baterie
Koupelnové vany
Sanitární vybavení
Sprchové zástěny
Podomítkové moduly
Koupelnový nábytek
Vzorkovna 300m2
3D grafické návrhy
Katalogy ke stažení

Obklady a dlažby v koupelně
Obklady a dlažby jsou velice důležitou součástí vaší koupelny. Je to jeden z faktorů, který působí v koupelně první dojem. Je třeba výběr dlažeb a obkladů nezanedbat, ale naopak ho pečlivě promyslet. Nabízíme také dlažby na terasy a jiných vnitřních i venkovních prostor.

Výběr obkladů nebo dlažeb
Při výběru dlažby je důležité nezapomenout, že by dlažba měla být neklouzavá a odolná proti otěru a vlhkosti. Vybíráte-li naopak obklady, musíte počítat zejména s rozměry koupelny, přítomností umělého či přirozeného světla a celkovým dojmem z koupelnového prostoru a designem.

Kvalita obkladů a dlažeb přímo od výrobce
Díky nám si můžete pořídit glazované keramické obklady a dlažby, které nám dodávají renomovaní výrobci Iris Ceramica, Villeroy&Boch, Gardenia Orchidea, CE.SI., Paradyz, Ermes, Impronta Italgraniti, Cersanit, Aparici, Rako, Imola, Altoglass, Bisazza, Cedir, Cerrad, Century, Cerkolor, DominArt, la futura, Marazzi, la fabrica, Keraben, Emil Ceramica, NovaBell, Monocibec, Peronda, Polis, Ceramiche Pieme, Pilch, Polcolorit, Porcelanosa, Trend, Tau, Venus Ceramica, Tubadzin, ITC Ceramica, NowaGala, Wild Stone a jiní prověření výrobci.

Ceny dlažeb a obkladů
Cena je závislá na mnoha faktorech - od velikosti obkladu a dekoru, přes náročnost výroby, použité postupy a materiály. Samozřejmě i od toho, jakou koupelnu a toaletu si budete přát. Informace o cenách vám rádi poskytneme na naší prodejně.
Secesní
obklady / dlažby
Dlažby
vnitřní / venkovní
Velkoformátové
obklady / dlažby
Úmělý kámen
Kuchyňské obklady
Imitace
přírodních materiálů
Přijímáme tyto platební karty
Jsme partneři LYONESS