Copyright © 2014 Koupelnové studio Čero
+420 739 627 840
+420 311 240 850
Kohoutstav - ověřená firma

Obklady / dlažby
Vodovodní baterie
Koupelnové vany
Sanitární vybavení
Sprchové zástěny
Podomítkové moduly
Koupelnový nábytek
Vzorkovna 300m2
3D grafické návrhy
Katalogy ke stažení

Koupelnový nábytek
Při výběru koupelnového nábytku je zapotřebí vždy dbát na to, aby materiál, z něhož je vyroben, byl co nejkvalitnější, které odolávají vlhku. V koupelně je vlhké prostředí, které pomáhá k výskytu například plísní, proto je lepší volit nábytek kvalitnější - ten Vám vydrží déle. My vám nabízíme kvalitní koupelnový nábytek - například skříňky, skříňky pod umyvadlo, poličky, zrdcadla a další.
Pokud máte v plánu pořídit si nový koupelnový nábytek, tady platí pravidlo „čím dražší, tím lepší". V případě levnější koupě v první chvíli možná může výrobek vypadat kvalitně, ale po několika letech ho můžete kupovat zas.
Doporučujeme vám se poradit s odborníky, kteří již mají s prodejem koupelnového nábytku zkušenosti - s proškolenými prodejci koupelnového studia ČERO . Prodáváme vám zboží od výrobců, jako jsou Le-Bon, Intedoor, Roca, Erra, Euroceramica 2000, Hatria, Keramag, Krajcar, Laufen, Jokey, Dřevojas, Ravak, Pelipal, Kolo, Jika či Villeroy&Boch - tedy takových, kteří jsou ve svém oboru špičkami.
Přijímáme tyto platební karty
Jsme partneři LYONESS