Copyright © 2017 Koupelnové studio Čero
+420 739 627 840
+420 311 240 850
Kohoutstav - ověřená firma

Obklady / dlažby
Vodovodní baterie
Koupelnové vany
Sanitární vybavení
Sprchové zástěny
Podomítkové moduly
Koupelnový nábytek
Vzorkovna 300m2
3D grafické návrhy
Katalogy ke stažení

Vytvoříme pro Vás 3D návrh koupelny.            Ukázky našich 3D grafických návrhů.

Na základě vybraných obkladů, dlažby a situačního nákresu budoucí   koupelny náš grafik  navrhneme  3D vizualizaci, výkaz materiálu a technické výkresy pro stavební řešení. Takto připravené podklady můžete použít jako zadání pro sestavení cenové nabídky stavební firmou i pro samotnou realizaci. Grafické služby   jsou zpoplatněny částkou 2 500.- za návrh koupelny. Při objednání kompletní navržené koupelny  bude      částka za návrh v plné výši odečten, neboli bude GRAFICKÝ NÁVRH KOUPELNY ZDARMA.
Záloha na  vizualizaci zahrnuje jednu koupelnu. Po předání všech podkladů se zpracuje návrh koupelny, který je zaslán e-mailem zákazníkovi ke schválení. Po odsouhlasení návrhu zákazníkem se zpracuje kompletní vizualizace.Odsouhlasenou vizualizaci obdržíte v tištěné formě.

Podklady ke zpracování 3D návrhu.

Výkres nebo náčrtek místnosti. Je důležité zkontrolovat, zda náčrtek obsahuje všechny rozměry stěn, výšku stropu, vzdálenost oken a dveří od rohu stěny a jejich rozměry. U oken je důležitá také výška okna a výška parapetu od země. Pokud máte již pevně dané rozvody vody a odpadu, musí být jejich umístění v náčrtku také zakresleno.Je-li koupelna umístěna v podkroví, je nutné k náčrtku přiložit také řez místnosti, ve kterém je znázorněná „podkrovní šikmina" a její rozměry.V náčrtku by mělo být zakresleno přibližné rozmístění zařizovacích předmětů.
Záloha na grafický návrh Počet pohledů Záloha na grafický návrh
Návrh koupelny 5 2500
WC a ostatní prostory 5 500
Přijímáme tyto platební karty
Jsme partneři LYONESS